KLASES IZAICINĀJUMS: Manas fiziskās prasmes (http://www.pumpurs.lv/lv/klases-izaicinajums-manas-fiziskas-prasmes)


LAIKS IEPAZĪTIES AR KLASES IZAICINĀJUMA DALĪBNIEKIEM!

Klases lielais vasaras izaicinājums šoreiz pārbauda sevi. Grūti iedomāties, ka Roberts grib iemācīties vairāk atvērties citiem un draudzēties, ja redzam, cik viegli viņš pielāgojas jaunajiem apstākļiem, kuros jāsaskaras ar izdzīvošanu brīvā dabā un jāsadzīvo ar līdz šim nesatiktiem cilvēkiem. Būšana dabā māca ieraudzīt savas stiprās puses un pārvarēt nedrošību.

Ar Robertu iepazināmies jau pirms trīs gadiem, kad viņš mācījās 9. klasē, sapņoja par pavāra profesiju, bet sirdī pārdzīvoja par mammu, kura devusies dzīvot uz citu valsti. Kas Roberta dzīvē ir mainījies un vai viņam ir izdevies pabeigt skolu? Vai viņa sapnis joprojām ir kļūt par pavāru? Tiekamies klases izaicinājumā un meklējam atbildes kopā. Kā mūsu fiziskais ķermenis palīdz tikt galā ar emocijām? Kā pieņemt sevi un pārvarēt grūtības – gan tās, kas ārpusē, gan tās, kas dzīvo pusaudžu galvās?

TIEKAMIES LTV.lv 1 ēterā

PLKST. 15.00

PĒC TAM ATKĀRTOJUMĀ SKAITES: https://ltv.lsm.lv/lv/raidijums/klase-izaicinajums (https://ltv.lsm.lv/lv/raidijums/klase-izaicinajums?fbclid=IwAR3sEFHLmCAfjowflYhOnJycbWhgwv53uva_2uwhZTtskPlghXDEdzo1p5s)

Tiekamies projekta PuMPuRS noslēdzošajā piedzīvojumā un mācāmies kopā - noticēt jauniešiem, kurus pārāk bieži dzīve ir vēlējusies padarīt neredzamus, jo tā bijis vieglāk!

Drukas versija (http://www.pumpurs.lv/lv/node/300/printable/print)

Avota URL: http://www.pumpurs.lv/klases-izaicinajums-manas-fiziskas-prasmes