PuMPuRS aicina būt drosmīgiem Sarunu festivālā LAMPA (http://www.pumpurs.lv/lv/pumpurs-aicina-drosmigiem-sarunu-festivala-lampa)


29. jūnijā gaidīsim Tevi ciemos Sarunu festivālā LAMPA, Swedbank Izglītības skatuvē. Tur, laika posmā no 15:30–16:30, kopā ar ekspertiem un improvizācijas teātra aktieriem, piedzīvosim interaktīvu, emocijas un pārdomas raisošu diskusiju ar spēles elementiem: “Esi drosmīgs. PAMANI. IEKLAUSIES. ATBALSTI”.

Runāsim par to, cik nežēlīga mēdz būt skolas vide, cik neiecietīgs var būt klases biedrs. Arī par to, kā savu misiju mēdz pazaudēt vecāki. Par atbalstošu un iekļaujošu sabiedrību, kurā iespēja ir izdzīvot ikvienam pusaudzim, bērnam vai jaunietim. PuMPuRS stunda Sarunu festivālā LAMPA būs kā manifests to jauniešu vārdā, kuriem IR nepieciešams atbalsts, kuriem ir risks priekšlaicīgi pārtraukt mācības un iespēja pazaudēt pilnvērtīgu nākotni un vietu sabiedrībā.

Festivāla ietvaros Jums būs iespēja tikties ar PuMPuRS vecāko eksperti Daci Medni, kura jau 20 gadus atbalsta vecākus un skolotājus kompleksās nenoteiktības situācijās.

Dace Medne uzsver, ka “Ceļš uz veselīgām attiecībām ir, vispirms, ceļš pie sevis. Un ceļš pie sevis ir liela uzdrīkstēšanās un drosme.”

Dace vada seminārus un darbnīcas par cienošo komunikāciju dažāda līmeņa attiecībās (vecāku – bērnu, skolotāju – skolēnu, partnerattiecībās) un nevardarbīgu konfliktu risināšanu. Dace ir sertificēta psiholoģe un pedagoģe, mācībspēks Latvijas augstskolās un zinātnisko un lietišķo publikāciju autore par audzināšanu, kā komunikāciju.

Tāpat – pamanīt, ieklausīties un atbalstīt palīdzēs pusaudžu atbalsta persona, klīniskais psihologs – Miks Valters.

Ikdienā Miks strādā ar vecāku un jauniešu savstarpējo attiecību uzlabošanu, sniedz psiholoģiskās konsultācijas pieaugušajiem un pusaudžiem. Būtiska nozīme Mika ikdienas darbā ir arī psiholoģiskajai izpētei un psihoizglītošanai.

Miks Valters atzīst, ka: “Svarīgs ir emocionālais atbalsts gan pusaudžiem, gan viņu vecākiem, palīdzot apzināt pašu resursus. Ir jāmeklē jauni risinājumu veidi praktisko iemaņu attīstīšanai ikdienas dzīvē.”

Sarunu festivālā LAMPA, kopā ar PuMPuRu būs arī divi talantīgi improvizācijas teātra aktieri Improvizācijas teātra “Artišok” sirds un dvēsele Rihards Sniegs, kā arī Elīna Geida – Improvizācijas teātru “Gandrīz draugi” un “Divas” pārstāve.

28. un 29. jūnijā, Cēsu pils parkā notiks ikgadējais Sarunu festivāls LAMPA. Šis būs saturiski un pasākumu skaita ziņā bagātākais festivāls LAMPAS vēsturē – vairāk nekā 350 pasākumi divu dienu garumā, kopējam diskusiju un notikumu ilgumam sasniedzot 700 stundas. Šogad LAMPA kļūs vēl dinamiskāka, izmēģinot jaunus sarunu formātus, domājot zaļi un trenējot sevī un citos drosmes muskuli. Ieeja ir bez maksas!

Vairāk info: https://www.festivalslampa.lv/lv (https://www.festivalslampa.lv/lv)

PuMPuRS uzstāšanās ŠEIT: https://ej.uz/LAMPA_PuMPuRS (https://ej.uz/LAMPA_PuMPuRS)

Drukas versija (http://www.pumpurs.lv/lv/node/119/printable/print)

Avota URL: http://www.pumpurs.lv/pumpurs-aicina-drosmigiem-sarunu-festivala-lampa