KLASES IZAICINĀJUMS: Kas es esmu šajā pasaulē? (http://www.pumpurs.lv/lv/klases-izaicinajums-kas-es-esmu-saja-pasaule)


Klases izaicinājums nozīmē iepazīt ne tikai citus cilvēkus, bet arī sevi. Kas es esmu šajā pasaulē, kas ir cilvēki, kurus izvēlos sev blakus?

Nu jau Loreta mācās 9. klasē un sapņo par to, ka pēc pamatskolas apgūs programmēšanu un savu darbu saistīs ar darbu pie datora. Loretai patīk daba, tomēr īpaši izaicinošs ir viss, kas saistīts ar iekļaušanos un sapratni.

Šajā KLASES IZAICINĀJUMĀ iepazīsim skautu un gaidu vērtības - atklātību, draudzīgumu un izpalīdzību. Būšana dabā ir dziedinoša. Kaut uz pāris dienām, bet kopā ar citiem, kas zina kā jūties un pieņem.

Ir svarīgi, ka pieaugušie palīdz jaunietim piedzīvot pozitīvu pieredzi, jo pieredzi viņi meklēs jebkurā gadījumā, bet vai tā būs tāda, kādu to vēlam savam pusaudzim?

  • 18. februārī
  • Latvijas Televīzijas 1. kanālā
  • plkst. 15.00

PĒC TAM ATKĀRTOJUMĀ RAIDĪJUMU SKATIES: https://ltv.lsm.lv/lv/raidijums/klase-izaicinajums (https://ltv.lsm.lv/lv/raidijums/klase-izaicinajums?fbclid=IwAR3-J_Xv1o0qw2gVk0HLV_69qUez4dof50ZKTc_Vw5eluZy4VeNegGFrwtQ)

Šajā vasarā kādā mežonīgā dabas nostūrī satikās 16 pusaudži no visas Latvijas, kuriem dažādu iemeslu dēļ radušies riski pārtraukt mācības. Viņi piekrita piedalīties āra dzīves nometnē, kur nebija nekāda komforta, kur katra diena bija izaicinājums – vai ir iespējams iztikt bez mobilā telefona, bez datorspēlēm, bez vecākiem. Nometnē jaunieši piedalījās pēc īpaši izstrādātas programmas kuras nolūks ir uzlabot jauniešu psihemocionālo veselību, veicināt dzīves prasmju apguvi un celt motivāciju mācībām.

Drukas versija (http://www.pumpurs.lv/lv/node/302/printable/print)

Avota URL: http://www.pumpurs.lv/klases-izaicinajums-kas-es-esmu-saja-pasaule