Piesakies PuMPuRS noslēguma konferencei 21. septembrī (http://www.pumpurs.lv/lv/piesakies-pumpurs-nosleguma-konferencei-21-septembri)


Aicinām pieteikties Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotā ESF projekta "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” jeb PuMPuRS noslēguma konferencei “VAKAR. ŠODIEN. RĪT”, aizpildot pieteikuma anketu zemāk!

  • Kad? 21. septembrī
  • Cikos? No plkst. 10.00 – 16.30 (reģistrēšanās klātienē no 9.00)
  • Kur? Rīgas Latviešu Biedrības nama Lielajā zālē, Merķeļa ielā 13, Rīgā

REĢISTRĒTIES KONFERENCEI (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3LcDVUWDJ-jrAoAj9U3cT41UUp2t4q7SQx_wn_yUCfs1dag/viewform)

Šis ir projekta PuMPuRS noslēdzošais gads, tāpēc konferences galvenais mērķis ir satikt Jūs klātienē, kopīgi atskatīties uz paveikto. Noslēguma konferencē projekta komanda dalīsies ar projekta īstenošanas laikā sasniegtajiem rezultātiem un sniegto atbalstu, iepazīstinās un turpmākajiem plāniem skolēnu atbalstam, lai mazinātu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riskus. 

Noslēguma konferencē Jums būs iespēja piedalīties arī kādā no ekspertu darbnīcām, lai iegūtu jaunas zināšanas, atgādinātu sev to, kas piemirsts, vai vienkārši iedvesmotos ikdienas darbam skolā! 

Neatkarīgi no tā – Tu esi skolotājs, atbalsta persona, skolas vadītājs vai pašvaldības pārstāvis, mēs ļoti priecāsimies Tevi satikt!

Drukas versija (http://www.pumpurs.lv/lv/node/310/printable/print)

Avota URL: http://www.pumpurs.lv/piesakies-pumpurs-nosleguma-konferencei-21-septembri