«Klase» 1. sērija (http://www.pumpurs.lv/lv/klase-1-serija)


Jauns gads nācis ar lieliskiem jaunumiem: turpmāk ik svētdienu plkst. 13.30 kanālā LTV1 pie skatītājiem dosies mūsu raidījums “KLASE”. Raidījums ļaus ieskatīties skolas dzīvē un ieraudzīt tajā katru bērnu atsevišķi ar viņa unikālo stāstu. Raidījuma veidotāji cer, ka tas palīdzēs pieaugušajiem labāk izprast un atbalstīt savus bērnus un ļaus gudrāk reaģēt dažādās dzīves situācijās.

Grūtības mācībās, apcelšana, izsmiešana, attiecības ar klasesbiedriem, skolotājiem, pusaudžu atkarības... Šādus un līdzīgus neērtus tematus ik nedēļas cilāsim jaunajā raidījumā, pārrunājot to gan ar skolēniem, gan speciālistiem, gan sabiedrībā populāriem cilvēkiem, atskatoties uz viņu skolas gadu pieredzi.

Svētdienās nu būs labs iemesls pavadīt laiku ar savu pusaudzi, kopā noskatīties raidījumu un pēc tam arī savā starpā pārrunāt šīs ne pārāk ērtās, taču jauniešiem ļoti svarīgās tēmas!

Pirmajā raidījumā "KLASE" 12. klases skolniece Līva un Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe tikās negaidīti atklātā sarunā par to, kā ir būt varmākam un upurim. Kā skolā «izdzīvot» starp vienaudžiem? Skaties raidījuma ierakstu (https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/06.01.2019-klase-1.-serija.id148347/)

Drukas versija (http://www.pumpurs.lv/lv/node/86/printable/print)

Avota URL: http://www.pumpurs.lv/klase-1-serija