Tiešraides translācijā skatīs mācīšanās problēmas un tiešsaistes riskus


Šodien, 23. aprīlī, plkst. 10:00 Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) rīkos kārtējo tiešsaistes translāciju, kurā eksperti informēs vecākus par psihoemocionālās palīdzības un atbalsta iespējām ģimenēm ārkārtējās situācijas laikā.

Ņemot vērā vecāku ieteikumus par aktuālajām pārraižu tēmām, šajā translācijā lielākā vērība tiks pievērsta skolēnu attālinātās izglītošanās problēmām – visu iesaistīto pušu labākās sadarbības iespējām, pieejamajam atbalstam problēmsituācijās, kā arī izaicinājumiem, kas saistīti ar pieaugošo interneta un ekrānlaika izmantošanu ikdienā.

Translācijā piedalīsies:

  • Izglītības kvalitātes valsts dienests Licencēšanas un reģistru departamenta direktora vietnieks Ivans Jānis Mihailovs (Skolēnu, skolotāju un vecāku sadarbība ārkārtējās situācijas laikā);
  • projekta #PuMPuRS sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Bērziņa (Projekta PuMPuRS iespējas ārkārtējās situācijas laikā);
  • Latvijas Drošāka interneta centra (Bērnu un jauniešu drošība internetā) vadītāja Maija Katkovska (Drošība internetā. Kas par to jāzina vecākiem?).

Paredzamais tiešraides laiks – 1 stunda 20 minūtes.

Translācija būs vērojama Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija un ziņu aģentūras LETA mājaslapā, kā arī Labklājības ministrija un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija kanālos.